O firmie ETM

ETM Sp. z o.o.

Świadczymy pełen zakres usług obejmujący wszystkie aspekty szeroko rozumianych instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych oraz teleinformatycznych – od projektu do efektu.

ETM Sp. z o. o. uczestniczy w realizacjach nowoczesnych inwestycji kubaturowych, przemysłowych i energetycznych na terenie całego kraju. Firma realizuje obiekty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa jak i na zlecenie dużych firm budowlanych.

Firma wykonuje projekty, dostawy, montaż i uruchomienia w zakresie instalacji wysokiego, średniego i niskiego napięcia oraz systemów słaboprądowych.

Kilka słów o naszych specjalistach

Wieloletnie doświadczenie pracowników montażu – elektromonterów oraz duże zaangażowanie młodych Inżynierów oraz Kierowników z uprawnieniami budowlanymi pozwala zagwarantować Inwestorom najwyższą jakość wykonania. Aby zapewnić wysoki poziom realizacji projektów, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

Nieustannie staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów. W ETM jesteśmy dumni z powodu świadczonych przez nas usług.

Nasze atuty

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności